Ubytovanie v Pribyline

Chata Pribylina - leto Chata Pribylina - zima

Poloha ubytovania

Ubytovanie sa nachádza v blízkosti obce Pribylina (necelých 6 km) vo Vysokých Tatrách, približne 18 km od turistického strediska Štrbské pleso.
Ubytovanie je vhodné pre malé skupiny do 6 osôb - či už sa jedná o pobyty v lete, alebo v zime.
Poloha chaty ju predurčuje na celoročné využitie - či už pre turistiku v lete, tak aj pre lyžovanie v blízkych lyžiarskych strediskách v zime. Chata sa nachádza asi 100 m od cesty, čím je zabezpečený pohodlný prístup aj na aute a zároveň a pokoj a súkromie počas celého pobytu.

Ubytovanie

Ubytovaní je vhodné pre 7 osôb (k dispozícii je aj detská postieľka). Celá chata je k dispozícii vždy len jednej skupine osôb, takže nebudete nikým a ničím rušení. Pobyty na chate sú možné celoročne, nielen v lete, ale aj v zime. Ubytovanie je vždy možné po 14 hodine, odchod klientov podľa dohody, zvyčajne o 10tej hodine.

Vybavenie chaty

V chate sú k dispozícii nasledujúce priestory. Hlavnou časťou je obývacia izba s krbom a televíziou. Krb slúži na kúrenie celej chaty v zime. Obývacia izba slúži pre oddych a zároveň ako jedáleň. S obývačkou susedí kuchyňa.
V kuchyni je k dispozícii elektrický sporák, mikrovlnka a vybavenie, potrebné na prípravu jedla a stolovanie.

Na poschodí sa nachádzajú dve spálne.
V prvej spálni, orientovanej na juh, sú štyri lôžka a jedna prístelka. Z tejto miestnosti je krásny výhľad do okolia cez balkónové okno.
V druhej spálni, orientované na server, sú tri lôžka - jedna manželská a jedna normálna posteľ. Z tejto spálne je výhľad na Kriváň a kopce Vysokých Tatier.

Vonkajšie posedenie

K dispozícii je tiež vonkajšie posedenie, ku ktorému patrí krytý prístrešok pre prípad zlého počasia. Pri ňom je ohnisko, na ktorom si môžete pripraviť nielen guláš, ale aj rôzne špeciality na grile.

Ďalšie možnosti: Ubytovanie na Podbanskom